Spoločnosti Xiaozhu.com a agoda vstupujú do globálneho strategického partnerstva s cieľom skvalitniť zážitok zo zdieľaného bývania

0
55

PEKING, 13. marca 2018 /PRNewswire/ — Najrýchlejšie rastúca čínska platforma pre zdieľanie domácností Xiaozhu.com oznámila, že vstúpila do globálneho strategického partnerstva s celosvetovou internetovou rezervačnou platformou agoda, členom spoločnosti Booking Holdings. Spolupráca týchto dvoch spoločností bude zameraná na oblasť registrácie, inovácie technológií a služieb či propagáciu značiek a marketing. Obe spoločnosti tak využijú skúsenosti a poznatky z rôznych trhov, aby mohli priniesť svojim zákazníkom na celom svete novú skúsenosť z pobytov a zo zdieľania domácností. V počiatočnej fáze tejto spolupráce budú obaja partneri zdieľať svoj inventár, čo obohatí každú platformu o 100 000 položiek zoznamu. 

Platforma agoda je jednou z najrýchlejšie rastúcich internetových cestovných agentúr ponúkajúca 1,8 milióna ubytovacích možností svojim zákazníkom na celom svete. Od vstupu na čínsky trh v roku 2015 sa agoda prepracovala na jednu z primárnych pozícií pri výbere rezervácie ubytovania pre čínskych turistov cestujúcich do zahraničia a naopak aj zahraničných turistov navštevujúcich Čínu.

Spencer Low, riaditeľ pre región širšej Číny, vysvetľuje: „Toto partnerstvo ponúkne alternatívu k tradičnému hotelovému ubytovaniu v Číne a pomôže cestovateľom, ktorí očakávajú väčší výber ubytovacích možností. Spoločnosti Xiaozhu a agoda budú môcť spoločne ponúknuť jednoduchý prístup k ubytovaniu s rôznymi benefitmi. Jedným je flexibilita spoločného pobytu viacerých osôb v jednej väčšej lokalite, ak cestujete ako skupina priateľov alebo rodina a druhým je viac možností pre osoby na služobnej ceste, ktoré by si chceli užiť komfort domova. Tieto nové lokality sa tiež odlišujú aj cenovými reláciami, aby sme uspokojili cestovateľov s rôznymi finančnými možnosťami. Pevne veríme, že kombinácia bohatých skúseností spoločnosti Xiaozhu z čínskeho trhu a poznatky spoločnosti agoda ako globálnej internetovej cestovnej kancelárie posunú zážitky zákazníkov z pobytov s nami na vyššiu úroveň.”

Chen Chi, spoluzakladateľ a generálny riaditeľ spoločnosti Xiaozhu, tiež označil toto spojenie síl za obojstranne výhodnú spoluprácu. Celosvetový úspech firmy agoda, najmä jej skúsenosti z ázijských krajín, zvýšia dynamiku globalizácie Xiaozhu. „Vzhľadom na to, že sa aktívny aj pasívny cestovný ruch v Číne rýchlo rozrastá, musia byť platformy ponúkajúce pobyty schopné poskytovať vysokokvalitné služby spotrebiteľom na celom svete. Práve preto Xiaozhu rozvíja spoluprácu s partnermi v odvetví,” vysvetľuje Chen.

Od začiatku svojho pôsobenia v zahraničí v roku 2017 dokázala spoločnosť Xiaozhu získať ubytovacie kapacity vo viac ako 100 zámorských mestách a obzvlášť silný rastúci trend zaznamenáva na rozvíjajúcich sa trhoch s ubytovaním v domácnostiach Japonska a Thajska. V dokumente s názvom „Správa z prieskumu zameraná na ekonomiku zdieľania v Číne v rokoch 2017-2018″ vydanom agentúrami Nanfang Daily, Nanfang+ APP a iMedia Research vo februári tohto roku bol Xiaozhu zaradený na prvé miesto v rebríčku konkurencieschopnosti v odvetví zdieľania domácností.

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/653639/Xiaozhu.jpg

SOURCE Xiaozhu.com